Sprawdzone i zawsze na czasie gry planszowe

W dwudziestym pierwszy wieku mogłoby się wydawać, że takie rozrywki, jak gry planszowe zostaną całkowicie wyparte przez gry komputerowe. Nic bardziej mylnego, gdyż niestety gry planszowe mają dużą przewagę nad grami komputerowymi. 

Pozwalają na wspólną zabawę z większą ilością osób oraz nadają się w każdym wieku. Obecnie na rynku znajduje się wiele wspaniałych familijnych gier planszowych, które doskonale sprawdzą się jako weekendowa rozrywka dla całej waszej rodziny. W ostatnim czasie ogromną popularnością cieszy się gra planszowa pod tytułem Pan tu nie stał. Jest to niesamowita gra, która pomoże wam się przenieść do czasów PRL’u i ustawić się w słynnej kilkugodzinnej kolejce, aby móc zakupić towary pierwszej potrzeby. 

Jeśli jednak zastanawiacie się nad sprezentowaniem dla kogoś gry planszowej to zdecydowanie warto postawić na klasyk, jakim jest Monopoly. Jest to od wielu lat najlepiej sprzedająca się gra planszowa na świecie, która spodoba się dla każdego. Budowanie swojego imperium, aby doprowadzić do bankructwa wszystkich swoich przeciwników jest naprawdę fascynujące. Jest to bardzo prosta w obsłudze gra, która na pewno przypadnie do gustu nawet dla najmniejszych dzieci. Oczywiście w tej grze wcale nie muszą wygrać dorośli, gdyż wszystko tak naprawdę zależy od szczęścia do omijania tych najbardziej kosztownych pól. Niektórym udaje się przejść całą planszę bez potrzeby opłacania ogromnych sum za przejście, natomiast inni potrafią zbankrutować już po kilkunastu minutach gry.